Hayrabolu Belediyesi
tekirdağ
tekirdağ
Kurumsal


Vefat Edenler

Eczacı Yıldız ÖZCAN

Vefat Tarihi : 06/08/2019

Süleymanpaşa Hürriyet Mahallesi sakinlerinden, Eczacı Yıldız ÖZCAN vefat etmiştir. Cenazesi 02 Ağustos 2019 bugün ikindi namazına müteakip, Gazi Murat Bey Camii'nden, Tekirdağ yeni mezarlığına defnedilecektir. Eşi Doktor Şener ÖZCAN, oğulları Mehmet ÖZCAN ve Ayşe ÖZCAN GÖKSEL'e başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Kazım CANDAN

Vefat Tarihi : 02/08/2019

Kahya Mahallesi sakinlerinden, Kazım CANDAN vefat etmiştir. Cenazesi 02 Ağustos 2019 bugün öğlen namazına müteakip, Ömer Efendi Camii'nden, Hayrabolu İlçe mezarlığına defnedilecektir. Babası Kole CANDAN, oğulları Yaşar ve Suat CANDAN, kızları Nazan ve Canan KOPAL, kardeşleri Merhum Arif CANDAN, Merhum İsmail CANDAN ve Yaşar CANDAN'a başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Firdevs TAŞDEMİR

Vefat Tarihi : 02/08/2019

Hisar Mahallesi sakinlerinden, Firdevs TAŞDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi 2 Ağustos 2019 bugün saat 12:30'da Hisar Mahallesindeki evinden alınarak, Hasanbey Camii'nden cuma namazına müteakip, Hayrabolu İlçe mezarlığına defnedilecektir. Eşi Nusret TAŞDEMİR, oğulları, Doğan, Murat ve Ali TAŞDEMİR'e başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Recabiye ERİZ

Vefat Tarihi : 01/08/2019

Lahana Mahallesi sakinlerinden, Recabiye ERİZ vefat etmiştir. Cenazesi 01 Ağustos 2019 bugün öğlen namazına müteakip, Çorlu Garaj Camii'nden Çorlu İlçe mezarlığına defnedilecektir. Eşi Aziz ERİZ, oğulları Erdem, Ali İhsan, Mustafa ERİZ ve kızı Esra PAMUK'a başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Havva YEŞİLDAĞ

Vefat Tarihi : 31/07/2019

Kılıçlar Mahallesi sakinlerinden, Havva YEŞİLDAĞ vefat etmiştir. Cenazesi 31 Temmuz 2019 bugün ikindi namazına müteakip, Kılıçlar Mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Oğulları Hasan, Ahmet YEŞİLDAĞ'a başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Sadık MİNTAŞ

Vefat Tarihi : 30/07/2019

Sadık MİNTAŞ vefat etmiştir. Cenazesi 30 Temmuz 2019 bugün Hasanbey Camii'nden öğlen namazına müteakip, Hayrabolu İlçe mezarlığına defnedilecektir. Kızı Serpil MİNTAŞ, Babası Merhum Haşim MİNTAŞ, Abisi Merhum Mümin MİNTAŞ'a başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Lüftü ŞAHİN

Vefat Tarihi : 30/07/2019

Sussuzmüsellin sakinlerinden, Lüftü ŞAHİN vefat etmiştir. Cenazesi 30 Temmuz 2019 bugün öğlen namazına müteakip, Sussuzmüsellim mezarlığına defnedilecektir. Oğulları Murat, Gürkan ŞAHİN, Kızı Gönül ŞAHİN'e başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Hüseyin KURT

Vefat Tarihi : 30/07/2019

Süleymanpaşa Ortaca Mahallesi sakinlerinden, Hüseyin KURT vefat etmiştir. Cenazesi 30 Temmuz 2019 bugün ikindi namazına müteakip, Ortaca Mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Oğlu Salih KURT, Kızları Zennur, Türkan, Fatma, Rahşan KURT'a başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Müberra ŞENTÜRK

Vefat Tarihi : 29/07/2019

Büyükkarakarlı mahallesi sakinlerinden, Müberra ŞENTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip Büyükkarakarlı Mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Eşi Merhum Rasim ŞENTÜRK, oğulları Mustafa, İbraihm ve Asım ŞENTÜRK, damatları Merhum Mustafa İŞYAR, İhsan EDİZ ve Remzi MİRAN’a başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Sıdıka ERÇİN

Vefat Tarihi : 29/07/2019

Sussuzmüsellim mahallesi sakinlerinden, Sıdıka ERÇİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip, Sussuzmusellim Mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Eşi Merhum Rasim ERÇİN, oğulları Hüseyin, Hasan ve Asım ERÇİN, damatları Ziya BAŞOL ve Ahmet ÇALIŞKAN’a başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Seza ÇETİN

Vefat Tarihi : 29/07/2019

İlyas Mahallesi sakinlerinden, Seza ÇETİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:30'da İlyas Mahallesi Uzunköprü Caddesi Yenibağlar sokaktaki evinden alınarak, Hasanbey Camii'nden öğlen namazına müteakip, Hayrabolu İlçe mezarlığına defnedilecektir. Eşi Merhum Ahmet ÇETİN, kızları Necla ÇETİN, Semra EPÇELİ, Nezafet KIRANŞAL, damatları Osman EPÇELİ ve Muzaffer KIRANŞAL'a başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Mustafa AYAR

Vefat Tarihi : 27/07/2019

Tatarlı Mahallesi sakinlerinden, Mustafa AYAR vefat etmiştir. Cenazesi öğlen namazına müteakip, Tatarlı Mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Oğulları Ramis ve Salih AYAR, kardeşleri Salih ve Sami AYAR, Müeddet ALTINTAŞ, Hamiyet ATALIK'a başsağlığı diler, merhumunun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Hakan TÜRKKAN

Vefat Tarihi : 27/07/2019

İlyas Mahallesi sakinlerinden, Hakan TÜRKKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Süleymanpaşa Hürriyet Mahallesi evinden alınarak, Hürriyet Mahallesi Osmanlı Can Camii'nden İkindi namazına müteakip, Yenişehir mezarlığına defnedilecektir. Babası Emekli icra memuru Ahmet TÜRKKAN, kardeşleri Halil TÜRKKAN ve Sevil KAYAR'a başsağlığı diler, merhumunun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Selahattin KOÇ

Vefat Tarihi : 27/07/2019

Aydınlar mahallesi sakinlerinden, Selahattin KOÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Filiz Sokaktaki evinden alınarak, öğlen namazına müteakip Aydınlar Mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Oğulları Ramazan, Mithat ve Emrah KOÇ’a başsağlığı diler, merhumunun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Rafet YAVUZ

Vefat Tarihi : 25/07/2019

İlyas Mahallesi sakinlerinden, Rafet YAVUZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 16:00'da İlyas Mahallesi Huzur Sokaktaki evinden alınarak, Güzelce Hasanbey Camii'nden İkindi namazına müteakip, Kadriye Mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Oğulları İbrahim, Halil, Seyit YAVUZ, kızları Hasibe ŞAHİN, Fatma ÖNDER, Hatice YAVUZ, damatları Arif Bülent ŞAHİN ve Yusuf ÖNDER'e başsağlığı diler, merhumunun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Aslı AKKAVAK

Vefat Tarihi : 24/07/2019

Kahya Mahallesi sakinlerinden, Aslı AKKAVAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 16:30'da Kahya Mahallesi evinden alınarak, Ömer Efendi Camii'nden İkindi namazına müteakip, Hayrabolu İlçe mezarlığına defnedilecektir. Eşi Ali AKKAVAK, oğulları Uğur AKKAVAK, Serkan AKKAVAK ve Babası Esat BAYAT'a başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Soner Abdullah ERGİN

Vefat Tarihi : 24/07/2019

Süleymanpaşa Hürriyet Mahallesi sakinlerinden, TESKİ Genel Müdür Yardımcısı Soner Abdullah ERGİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip, Süleymanpaşa Osmanlı Can Camii'nden Süleymanpaşa Eski İlçe mezarlığına defnedilecektir. Babası Merhum Emekli Öğretmen Niyazi ERGİN ve Eşi Dilşad ERGİN'e başsağlığı diler, merhumunun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Gülten HOŞGÖR

Vefat Tarihi : 19/07/2019

Aydınevler Mahallesi sakinlerinden, Gülten HOŞGÖR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Aydınevler Mahallesi evinden saat 12:30'da alınarak, Hacı Cavit Camii'nden öğlen namazına müteakip, Hayrabolu İlçe mezarlığına defnedilecektir. Oğlu İncili HOŞGÖR, kızları Handan AKIN ve Asuman OĞUZ, kardeşleri Kenan, Kemal ve Merhum Hasan KARABIYIK, damatları İsmail AKIN ve Suat OĞUZ'a başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Ahmet DEMİR

Vefat Tarihi : 18/07/2019

Aydınlar mahallesi sakinlerinden, Ahmet DEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Aydınlar Mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Oğlu Gürkan DEMİR, Kızları Şalenam DEMİRELİ ve Didem DEMİR,Babası Ali DEMİR, Kardeşleri İsmet, Hikmet, Şaban, Hasan, Merhum İbrahim DEMİR, Ayşe ŞİMŞEK ve Adviye YAMAN'a başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Hanife BİBEROĞLU

Vefat Tarihi : 18/07/2019

İlyas Mahallesi sakinlerinden, Hanife BİBEROĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün İlyas Mahallesi Murat Sokak Damadı Köfteci Soner GÖKSEL'in evinden alınarak, saat 12:30'da Hasanbey Camii'nden, öğlen namazına müteakip Hayrabolu İlçe mezarlığına defnedilecektir. Oğlu Kemal BİBEROĞLU, Kızları Melahat GÖKSEL ve Sebahat BİLGEN, Damatları Soner GÖKSEL ve Erdoğan BİLGEN'a başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Zeynel KARABULUT

Vefat Tarihi : 17/07/2019

Sussuzmüsellim mahallesi sakinlerinden, Zeynel KARABULUT vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Sussuzmüsellim Mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Oğulları Halil, Bülent, Şenel ve Şenol KARABULUT'a başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Mahmut ARAL

Vefat Tarihi : 11/07/2019

Lahana mahallesi sakinlerinden, damadı Volkan BAŞARAN, kardeşleri Hasan ARAL ve Hüseyin ARAL, kızı Nuray BAŞARAN ve oğlu Hamit ARAL'ın babası Mahmut ARAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Lahana Mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Merhumun ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Berru ÇAKIR

Vefat Tarihi : 11/07/2019

Kadriye mahallesi sakinlerinden, Ali Rıza ÇAKIR'ın kızı Berru ÇAKIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kadriye Mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Asaf DİNÇCE

Vefat Tarihi : 04/07/2019

İlyas mahallesi sakinlerinden, damadı Adnan KAYCAN ve Hüseyin TOPÇU, kayınbiraderi Hüsnü KUMRULAR, oğlu Murat DİNÇCE'nin babası Asaf DİNÇCE vefat etmiştir. Cenazesi bugün İlyas Mahallesi Koşu Bayırı Sokaktaki damadı Adnan KAYCAN'ın evinden alınarak, saat 12:30'da Hasanbey Camii'nden, öğlen namazına müteakip Hayrabolu İlçe mezarlığına defnedilecektir. Merhumun ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

Habibe İÇER

Vefat Tarihi : 04/07/2019

Tekirdağ Naip mahallesi sakinlerinden, kardeşi merhum Rıza OPAK, damadı Ercan ERİK, Fatma ERİK ve Erdinç İÇER'in anneleri Habibe İÇER vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Naip caminden kaldırılacak olup, Naip mahalle mezarlığında defnedilecektir. Merhumenin ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

Naip DURSUN

Vefat Tarihi : 01/07/2019

Hisar mahallesi sakinlerinden, merhum Mehmet DURSUN'un eşi, Merhum Mustafa DURSUN ve Kazım DURSUN'un annesi Naip DURSUN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Çarşı Caminden kaldırılarak Hayrabolu İlçe mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

Mezide BECEREN

Vefat Tarihi : 01/07/2019

Hisar mahallesi sakinlerinden, merhum Fethi BECEREN'in eşi, Ferruh BECEREN'in annesi Mezide BECEREN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çarşı Caminden kaldırılarak Hayrabolu İlçe mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

Rahmiye URCAN

Vefat Tarihi : 01/07/2019

Lahana mahallesi sakinlerinden, merhum Hüsmen URCAN'ın eşi, Mustafa, Aslan URCAN ve Merhum Hasan URCAN'ın annesi Rahmiye URCAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Lahana Mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin ailesine başsağlığı diler merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

« 1 2 3 4