Hayrabolu Belediyesi
tekirdağ
tekirdağ
tekirdağ
Kurumsal


Vefat Edenler

Gülten HOŞGÖR

Vefat Tarihi : 19/07/2019

Aydınevler Mahallesi sakinlerinden, Gülten HOŞGÖR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Aydınevler Mahallesi evinden saat 12:30'da alınarak, Hacı Cavit Camii'nden öğlen namazına müteakip, Hayrabolu İlçe mezarlığına defnedilecektir. Oğlu İncili HOŞGÖR, kızları Handan AKIN ve Asuman OĞUZ, kardeşleri Kenan, Kemal ve Merhum Hasan KARABIYIK, damatları İsmail AKIN ve Suat OĞUZ'a başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Ahmet DEMİR

Vefat Tarihi : 18/07/2019

Aydınlar mahallesi sakinlerinden, Ahmet DEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Aydınlar Mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Oğlu Gürkan DEMİR, Kızları Şalenam DEMİRELİ ve Didem DEMİR,Babası Ali DEMİR, Kardeşleri İsmet, Hikmet, Şaban, Hasan, Merhum İbrahim DEMİR, Ayşe ŞİMŞEK ve Adviye YAMAN'a başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Hanife BİBEROĞLU

Vefat Tarihi : 18/07/2019

İlyas Mahallesi sakinlerinden, Hanife BİBEROĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün İlyas Mahallesi Murat Sokak Damadı Köfteci Soner GÖKSEL'in evinden alınarak, saat 12:30'da Hasanbey Camii'nden, öğlen namazına müteakip Hayrabolu İlçe mezarlığına defnedilecektir. Oğlu Kemal BİBEROĞLU, Kızları Melahat GÖKSEL ve Sebahat BİLGEN, Damatları Soner GÖKSEL ve Erdoğan BİLGEN'a başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Zeynel KARABULUT

Vefat Tarihi : 17/07/2019

Sussuzmüsellim mahallesi sakinlerinden, Zeynel KARABULUT vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Sussuzmüsellim Mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Oğulları Halil, Bülent, Şenel ve Şenol KARABULUT'a başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Mahmut ARAL

Vefat Tarihi : 11/07/2019

Lahana mahallesi sakinlerinden, damadı Volkan BAŞARAN, kardeşleri Hasan ARAL ve Hüseyin ARAL, kızı Nuray BAŞARAN ve oğlu Hamit ARAL'ın babası Mahmut ARAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Lahana Mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Merhumun ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Berru ÇAKIR

Vefat Tarihi : 11/07/2019

Kadriye mahallesi sakinlerinden, Ali Rıza ÇAKIR'ın kızı Berru ÇAKIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kadriye Mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.

Asaf DİNÇCE

Vefat Tarihi : 04/07/2019

İlyas mahallesi sakinlerinden, damadı Adnan KAYCAN ve Hüseyin TOPÇU, kayınbiraderi Hüsnü KUMRULAR, oğlu Murat DİNÇCE'nin babası Asaf DİNÇCE vefat etmiştir. Cenazesi bugün İlyas Mahallesi Koşu Bayırı Sokaktaki damadı Adnan KAYCAN'ın evinden alınarak, saat 12:30'da Hasanbey Camii'nden, öğlen namazına müteakip Hayrabolu İlçe mezarlığına defnedilecektir. Merhumun ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

Habibe İÇER

Vefat Tarihi : 04/07/2019

Tekirdağ Naip mahallesi sakinlerinden, kardeşi merhum Rıza OPAK, damadı Ercan ERİK, Fatma ERİK ve Erdinç İÇER'in anneleri Habibe İÇER vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Naip caminden kaldırılacak olup, Naip mahalle mezarlığında defnedilecektir. Merhumenin ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

Naip DURSUN

Vefat Tarihi : 01/07/2019

Hisar mahallesi sakinlerinden, merhum Mehmet DURSUN'un eşi, Merhum Mustafa DURSUN ve Kazım DURSUN'un annesi Naip DURSUN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Çarşı Caminden kaldırılarak Hayrabolu İlçe mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

Mezide BECEREN

Vefat Tarihi : 01/07/2019

Hisar mahallesi sakinlerinden, merhum Fethi BECEREN'in eşi, Ferruh BECEREN'in annesi Mezide BECEREN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çarşı Caminden kaldırılarak Hayrabolu İlçe mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

Rahmiye URCAN

Vefat Tarihi : 01/07/2019

Lahana mahallesi sakinlerinden, merhum Hüsmen URCAN'ın eşi, Mustafa, Aslan URCAN ve Merhum Hasan URCAN'ın annesi Rahmiye URCAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Lahana Mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin ailesine başsağlığı diler merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.